Всі регіони
 • Шукати у всіх регіонах
 • Київ
 • Винница
 • Днепропетровск
 • Донецк
 • Житомир
 • Запорожье
 • Ивано-Франковск
 • Кировоград
 • Львов
 • Луганск
 • Луцк
 • Николаев
 • Одесса
 • Полтава
 • Ровно
Не найдено - ""

Умови використання

 РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ:

 
Користувач отримує право розміщувати оголошення на Сайтах після заповнення спеціальної форми з зазначенням параметрів пропонованих товарів або послуг.
Користувач також має право зареєструватися на Сайтах з метою отримання додаткових сервісів, заповнивши формуляр із зазначенням дійсного адреси електронної пошти, до якої має доступ тільки Користувач, обраного пароля, а також інших даних, необхідних для реєстрації. Після цього Користувач отримує електронний лист з підтвердженням реєстрації, що містить посилання перехід по якій необхідний для завершення реєстрації.
Використання можливостей і сервісів Сайтів, як зареєстрованими так і незареєстрованими Користувачами означає прийняття зобов'язань дотримуватися правил та інструкцій по користуванню послугами obyavlenie.com.ua
Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його адреси електронної пошти та пароль для входу на сайт. Користувач має право користуватися сервісами Сайтів тільки за допомогою власної електронної адреси та пароля.
Користувач зобов'язується зберігати конфіденційність переданої йому пароля і не розкривати його третім особам.
Користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу на Сайти, якщо у нього є причини підозрювати, що його електронну адресу та пароль, які використовуються для входу на Сайти, були розкриті або можуть бути використані третіми особами.
Користувач, що розміщує оголошення про продаж товарів або послуг на Сайті, зобов'язується розмістити інформацію про них у відповідності з цією Угодою та інструкціями, представленими на Сайті, та надати точну і повну інформацію про товар або послуги та умови їх продажу. Розміщуючи інформацію про товар або послугу, Користувач підтверджує, що він має право продавати цей товар чи надавати дану послугу відповідно до вимог законодавства країн, в яких вони реалізуються.
Користувач гарантує, що пропоновані ним товари/послуги відповідають нормам якості, встановленим законодавством країн, для яких вони реалізуються і вільні від домагань третіх осіб.
Користувач гарантує, що пропоновані їм послуги, у разі якщо надання їх вимагає спеціального дозволу, будуть здійснені відповідно до вимог законодавства країн, спеціальні органи яких будуть уповноважені здійснювати нагляд за такою діяльністю користувача.
Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про товари і послуги, розміщених на Сайтах, і в разі виявлення недостовірної інформації, додати необхідні відомості опис товару або послуги. Якщо це неможливо, виправити невірну інформацію, анулювавши оголошення і повторно розмістивши інформацію про товар або послугу.
Умови доставки повинні включатися в опис товару, а умови надання послуг в опис послуги. Умови продажу товару і надання послуг, складені Користувачем, не повинні суперечити цій Угоді та чинному законодавству країн, для яких вони реалізуються.
Користувач зобов'язується не надавати активну підтримку і не поширювати інформацію про послуги, що надаються конкурентами Виконавця, як-то, але не виключно:
- Інформацію про інших дошках оголошень, торговельних майданчиках, інтернет-аукціонах і/або інтернет-магазинах;
 
- Інтернет-ресурсах, що пропонують товари і послуги, заборонені до продажу на Сайтах.
 
Компанія має право перемістити, завершити або продовжити термін демонстрації товару або послуги Користувача з технічних причин, що знаходяться під контролем або поза контролем Компанії. Сайт має право припинити демонстрацію оголошення, якщо Користувач зареєстрував товар або послугу з порушенням умов цієї Угоди та чинного правозастосовчого законодавства.
Користувачеві заборонено:
Публікувати однакові оголошення з одного і того ж адреси електронної пошти;
 
Публікувати схожі за змістом оголошення, де очевидно, що мова йде про одному і тому ж реченні;
 
Дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти;
 
Опублікувати оголошення в рубриці, яка не відповідає змісту оголошення;
 
Публікувати оголошення, в заголовку яких містяться повторювані знаки пунктуації та/або нелітерні символи;
 
Публікувати оголошення, опис і/або назва/фотографії яких є незв'язаними, спотворені;
 
Публікувати оголошення з пропозицією кількох товарів і послуг одночасно;
 
Вставляти в оголошенні посилання на ресурси, що містять шкідливі елементи або посилання на головну сторінку сайту;
 
Розміщувати оголошення про товар або послугу, якщо таке розміщення може призвести до порушення правозастосувального законодавства;
 
Оголошення повинні відповідати географічної області і місту, обраної у відповідних функціональних налаштуваннях Сайтів.
 
Дозволяється розмістити оголошення стосовно одного конкретного предмета, об'єкта майна, вакансії, послуги.
 
Оголошення можуть проходити вибіркову посаду або премодерацію представниками Компанії.
 
Забороняється розміщувати оголошення, що рекламують продаж:
 
спиртних напоїв;
 
сигарет і тютюнової продукції;
 
наркотиків;
 
порнографічних матеріалів або предметів;
 
 фармакологічних продуктів, медикаментів, наркотичних речовин і прекурсорів;
 
 вкрадених, походять не законним способом товарів;
 
 предметів, які становлять небезпеку для життя і здоров'я;
 
 неіснуючих товарів;
 
 людських органів і органів тварин;
 
 спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації;
 
 державних нагород;  персональних документів, а також бланків цих документів;
 
 баз даних;
 
 вогнепальної, холодної, травматичної зброї, а також боєприпасів і комплектуючих до них;
 
 спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами;
 
 іклів моржа, бивнів слона і мамонта не в виробі, а також дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння не в виробі;
 
 рідкісних і заборонених до продажу тварин, будь-яких інших заборонених відповідним законодавством товарів і послуг.
 
 Адміністрація не несе відповідальності за зміст опублікованих варіантів, так само як і за дії користувачів, і не бере участі в правовідносинах між особами, що уклали або що можуть укласти між собою певну угоду купівлі-продажу за допомогою даного сайту.
 Адміністрація залишає за собою право закрити доступ до сайту будь-якому користувачеві, а також не допустити до публікації запропоновані ним варіанти без пояснення причин.
 Користування даними сайтом є свідченням беззастережного прийняття умов даних Правил.
 Загальні положення договору і / або оферти.
 
«OBYAVLENIE.COM.UA», (далі Виконавець та/або Компанія) публікує даний Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг на інтернет-сайті Виконавця http://obyavlenie.com.ua.
Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) дана Угода є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.
У цієї оферти, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають наступні значення:
Оферта – публічне пропозицію Виконавця, адресована будь-якій дієздатній фізичній та/або юридичній особі, укласти з ним Публічний договір про надання послуг на умовах, що містяться у цій Угоді, включаючи всі його програми.
Акцепт – повне прийняття Користувачем умов Угоди.
Сайт/s – інтернет-сайт https://obyavlenie.com.ua адміністровані Компанією і представляє собою комунікаційну платформу для розміщення тимчасових оголошень, які класифікуються (далі по тексту – Сайт і/або Сайти).
Користувач – будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, яка прийняла умови цієї Угоди і користується послугами Компанії.
Від імені юридичної особи користування Сайтом здійснюється уповноваженим співробітником/представником такої юридичної особи.
Умови використання корпоративних облікових записів викладені в Додатку 2 до цієї Угоди.
Бізнес-користувач – користувач, що використовує Сайт в бізнес-цілях, і відповідає хоча б одному із зазначених в цій Угоді ознак.
Користувач може вважатися Компанією Бізнес-користувачем незалежно від того, такий користувач зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності у встановленому законодавством порядку, або ж здійснює таку діяльність без відповідної реєстрації.
Товар - будь-який матеріальний і нематеріальний об'єкт. Послуга – будь-яка операція, що не є постачанням товарів, пов'язана з наданням сервісу, який споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення особистих потреб замовника.
Послуги/сервіс OBYAVLENIE.COM.UA – будь-які платні і безкоштовні сервіси, що надаються Виконавцем за допомогою Сайтів (наприклад, у тому числі, але не виключно, всіх його можливостей, тексту, даних, інформації, програмного забезпечення, графіків або фотографій, малюнків і т. д. і т. п.), а також будь-яких інших послуг, що надаються Компанією з допомогою сервісів Сайтів.
Обліковий запис/запис – електронний кабінет Користувача у функціональній системі Сайтів, за допомогою якого він може керувати своїми оголошеннями на Сайтах.
Обліковим записом/акаунтом може користуватися тільки один Користувач, передача даних для доступу до облікового запису/акаунт іншому Користувачеві (іншій особі) не допускається.
Реєстрація – прийняття Користувачем оферти на укладення даної Угоди і процедура, в ході якої Користувач допомогою заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту.
Реєстрація вважається завершеною тільки у випадку успішного проходження всіх його етапів згідно з опублікованими на Сайті інструкціями.
Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка при їх допомозі ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
SMS-верифікація (якщо використовується сервісом) - це перевірка Користувача, яка здійснюється шляхом введення спеціального коду верифікації, наданого Компанією у SMS-повідомленні на номер, вказаний Користувачем на сторінці верифікації, у відповідне поле на сторінці верифікації.
Розміщення - це дія Користувача - публікація, чи активація жодного оголошення.
Розміщенням також є зміна існуючого оголошення, якщо така зміна передбачає зміну, та/або додавання товару, зміна істотних характеристик товару, зміна регіону.
Якщо Користувач не згоден з Угодою повністю або частково, Виконавець просить його покинути даний сайт і/або видалити додаток з пристрою.
Ці умови регулюють використання Користувачем Сайтів і послуг obyavlenie.com.ua.
Використання Послуг OBYAVLENIE.COM.UA означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає його умови.
Починаючи використовувати який-небудь сервіс OBYAVLENIE.COM.UA пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою дієздатність та прийняття умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків.
У разі незгоди Користувача з будь-якого з положень цієї Угоди, Користувач не в праві використовувати сервіси OBYAVLENIE.COM.UA.
Справжнім Компанія пропонує Користувачам мережі Інтернет використовувати свої сервіси на умовах, викладених у цій Угоді.
Компанія пропонує Користувачеві послуги з використання Сайтів для розміщення інформації про товари (послуги) з метою, в тому числі, але не виключно, подальшої купівлі або продажу різних товарів і послуг іншими Користувачами.
Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Компанія не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення їх оголошень.
Права та обов'язки сторін:
Всі об'єкти, доступні за допомогою сервісів Компанії, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео,
програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об'єкти, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайтів, є об'єктами 
виключних прав Компанії, Користувачів та інших правовласників. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів сервісів
можливо тільки в рамках функціоналу, пропонованого тим чи іншим сервісом Сайтів. Ніякі елементи змісту сервісів Сайтів, а також будь
контент, розміщений на сервісах Сайтів, не можуть бути використані іншим чином без попередньої згоди правовласника.
Під використанням маються на увазі, в тому числі, але неисключительно: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі і т. д.
Щоб надати Компанії право публікувати відомості, надані Користувачем, Користувач надає Компанії чинне повсюдно
(територіально не обмежений), безстрокове, безвідкличне, невиняткове, субліцензійне право на використання, публікацію, збір, демонстрацію,
копіювання, дублювання, відтворення, доведення до загального відомості щодо авторських прав, публікацій і баз даних, якими володіє Користувач,
а також щодо наданих ним відомостей, зображень і фотографій на всіх відомих або не відомих інформаційних носіях. Перераховані вище
права надається Компанії безоплатно (без виплати винагороди).
При цьому Користувач зберігає всі майнові права на утримання розміщується в оголошенні інформації. Крім перерахованого вище, Користувач
надає право на доступ до розміщеної інформації всім користувачам Сайтів.
Користувач погоджується з тим, що текст, фотографії та інші матеріали, додані до оголошенню, можуть бути використані Компанією при підготовці рекламних
матеріалів, статей, звітів, аналізів і т. д. і використовуватися Компанією за власним розсудом без додаткової згоди з боку Користувача, без виплати
винагороди. Скориставшись сервісами Сайтів, Користувач підтверджує, що несе виключну відповідальність за зміст розміщених ним оголошень
а також володіє всіма необхідними правами, ліцензіями, дозволами на розміщення інформації в оголошенні на Сайтах, включаючи без обмежень усі патенти,
торговельні марки, комерційні таємниці, авторські права, або ж має відповідну письмову згоду, ліцензію або дозвіл усіх ідентифікованих в оголошенні
осіб і компаній для використання їх імен або зображень. Користувач зобов'язується: Не вживати ніяких дій, які можуть призвести до непропорційно великий
навантаження на інфраструктуру Сайтів. 
Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на Сайти без письмового дозволу Компанії. Не копіювати,
не відтворювати, змінювати, розповсюджувати і не представляти громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Сайтах (крім відомостей, наданих
самим Користувачем) без попереднього письмового дозволу Компанії. Не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншої діяльності на Сайтах,
а також не перешкоджати дії автоматичних систем або процесів, а також інших заходів, з метою перешкодити або обмежити доступ на Сайти.
Не використовувати відомості, надані іншими Користувачами, в інших цілях, крім як для здійснення операції безпосередньо з цим Користувачем,
без письмового дозволу іншого Користувача. В даний пункт Угоди не включені персональні дані Користувача, які останній надає
Компанії при реєстрації. Користувачеві забороняється: Обговорення дій модераторів та адміністрації Сайту іншим чином, окрім як за допомогою електронного
листування з модераторами. Використання імен Користувачів, схожих на імена інших Користувачів, з метою видати за себе та писати повідомлення від їхнього імені.
Доступ до персональних даних з боку інших Користувачів можливий тільки при наявності письмової згоди Користувача на подібний доступ
або на виконання вимог відповідного законодавства. Компанія зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за
цією Угодою, включаючи нормальну роботу сервісів Сайтів і нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем,
за винятком випадків, передбачених законодавством. Компанія може періодично встановлювати обмеження щодо використання сервісів Сайтів, зокрема, 
максимальна кількість днів для зберігання оголошень і їх розмір. Компанія має право в будь-який момент змінити або припинити роботу сервісів Сайтів або їх частини з
повідомленням Користувача або без нього, не несучи при цьому відповідальність за подібні зміни чи припинення. Щоб підтримувати високу якість своїх послуг,
Компанія залишає за собою право обмежити кількість активних оголошень Користувача на Сайтах, а також обмежити дії Користувача на Сайтах.
Компанія може заборонити Користувачеві доступ на Сайти, якщо Користувач порушує умови цієї Угоди. Факт порушення вважається підтвердженим,
якщо Користувач був сповіщений адміністрацією Сайтів про ведення діяльності, що порушує правила Сайтів і прав третіх осіб. Компанія залишає за собою право
у будь-який момент видалити або відключити обліковий запис Користувача, а також видалити всі розміщені оголошення Користувача, залишивши попереднє повідомлення
Користувача про таке відключення на свій розсуд, і не несучи при цьому відповідальність за свої дії перед Користувачем і третіми особами. Компанія має право
на власний розсуд відкидати, видаляти або переміщати будь-яке розміщене на Сайтах оголошення за порушення цієї Угоди. Компанія має право
передати Сайти зі всіма його сервісами і змістом, включаючи особисту інформацію Користувачів, своєму правонаступнику за угодами чи іншими підставами.
Передача і повідомлення Користувачів про таку передачу здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.
Користувач має право направляти скарги з питань роботи Сайту через форму зворотного зв'язку https://obyavlenie.com.ua/contact/ які будуть розглянуті
протягом 24 годин з моменту їх надходження або з моменту отримання повної інформації по суті скарги. Компанія залишає за собою право в будь-який момент 
вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених ним при реєстрації, та запросити у зв'язку з цим підтвердні документи (зокрема – копії/
завірені копії документів, що засвідчують особу), не надання яких, на розсуд Користувача, може бути прирівняне до надання
недостовірної інформації. У разі якщо дані, зазначені в поданих ним документах, не відповідають даним, вказаним при реєстрації,
а також в випадку коли дані, вказані при реєстрації, не дозволяють ідентифікувати Користувача, Компанія має право відмовити Користувачу в доступі до
використання сервісів Сайтів з попереднім повідомленням Користувача або без такого. SMS-верифікація (якщо використовується). Компанія має право
у будь-який момент верифікувати Користувача за допомогою SMS-верифікації (якщо використовується).
У разі якщо Користувач не пройшов верифікацію, Компанія має право обмежити можливості користування Сайтом, а саме розміщення, редагування,
 продовження, оновлення оголошень.  Вибірка користувачів, які підлягають верифікації, здійснюється Компанією на свій власний розсуд.
  Всі Учасники, які були верифіковані за допомогою SMS-верифікації (якщо використовується) можуть використовувати номер мобільного телефону
 (На розсуд Компанії) для входу в обліковий запис / аккаунт, використовуючи пароль, вказаний при реєстрації.  Компанія має право на свій розсуд
 не допускати верифікацію користувачів, що використовують номери телефонів певних операторів стільникового зв'язку (в тому числі віртуальних), CDMA-операторів.
  Компанія на підставі аналізу діяльності Користувача на Сайті вправі відносити Користувача в категорії «Бізнес-користувач», незалежно від того,
 відніс чи себе Користувач до даної категорії при публікації оголошення.  Для віднесення Користувача до категорії «Бізнес» досить наявності в діях
 Користувача одного з наступних ознак: Використання при розміщенні оголошення професійних фотографій (стічних фотографій).
  Наявність в тексті оголошення посилання на веб-сайт / сторінку веб-сайту.  Наявність в тексті оголошення інформації про можливості вибору іншої моделі,
 наявності товару в асортименті, різних розмірів товару, можливості замовлення товару, надання Користувачем гарантії на товар.
  Придбання Користувачем будь-якого пакета розміщень.  Компанія відносить Користувача до категорії Бізнес- користувач для тих рубрик / підрубрик,
 в яких Користувач здійснив дії, передбачені цим пунктом Угоди, для всіх інших рубрик / підрубрик Нема
 набуває статусу Бізнес-користувач.